2

Vystoupení na besedě s důchodci

Od roku 1991 si svět připomíná den, který je Mezinárodním dnem seniorů. V naší obci se tento den slavil také, a to první květnovou neděli v místním kulturním domě. 

Naši žáci zpestřili tento den svým prarodičům, praprarodičům a seniorům hezkým vystoupením. Nejprve zazpívali společně s dětmi z mateřské školy píseň Vadí nevadí za doprovodu kytar, pak se předvedli jako veselí skřítkové za zpěvu pohádkové písně Skřítkové tesaři. Vystoupení zakončil Matyáš Hladký jako legendární Karel Gott písní Být stále mlád. Seniorům zatančil také místní folklorní kroužek Boršičánek, ve kterém pěkně zazpívali žáci naší školy Kateřina Halíková, Sebastián Sedlařík, Nikola Nováková, Alexandra Malinková, Nela Janovská, ale také děti z MŠ, které dále pokračovaly ve svém tanečním a pěveckém vystoupení. Besedu uvedl pan starosta obce Bohuslav Vávra a žákyně základní školy Eliška Zlomková a Mariam Hložková. Pro všechny důchodce žáci vyrobili keramické upomínkové přívěsky. 

Z vystoupení všech dětí měli senioři radost.

Děkujeme tímto za podporu a spolupráci všem rodičům, mateřské škole a za pozvání a bohaté občerstvení kulturní komisi.

Vystoupení na besedě s důchodci